Zobacz również

Pożyczki obrotowe - czy warto?

Pożyczki obrotowe - czy warto?

Właściciele różnych firm w ramach prowadzonej działalności gospodarczej mierzą się niekiedy z rozmaitymi kłopotami finansowymi. Okres z niższymi obrotami może się zdarzyć w każdym momencie, zwłaszcza mając na uwadze obecną sytuację gospodarczą i polityczną. W takiej sytuacji można skorzystać z usług różnych firm i banków oferujących kredyty oraz pożyczki. W kredytach dla firm na Podkarpaciu specjalizuje się Podkarpacki Fundusz Rozwoju, z którego bogatej oferty mogą skorzystać mikro-, mali oraz średni przedsiębiorcy.

Cel pożyczek obrotowych

Przy pomocy kredytów oraz pożyczek obrotowych dla firm można opłacić najróżniejsze wydatki związane z bieżącymi sprawami danego przedsiębiorstwa. Takim comiesięcznym zobowiązaniem przedsiębiorcy są choćby pensje pracowników, które spokojnie można opłacić dzięki kredytowi bądź pożyczce. Dodatkowo wiele firm nie może funkcjonować bez zakupu najnowszego towaru (np. sklepy i magazyny) oraz opłacenia innych wydatków o charakterze bieżącym.
 

Kredyty dla firm na Podkarpaciu

Obrotowe kredyty dla firm na Podkarpaciu oferuje wspomniany wyżej Podkarpacki Fundusz Rozwoju. Kwota takiej pożyczki może być bardzo różna, wszystko zależy od potrzeb danego przedsiębiorstwa, lecz generalnie można liczyć na środki w wysokości od 1 do 500 tysięcy złotych. Okres spłaty natomiast waha się od 12 miesięcy do 7 lat, o czym decyduje kwota, na którą została udzielona dana pożyczka. Dużą zaletą tego rodzaju kredytu dla firm na Podkarpaciu jest brak prowizji za kwestie związane z jego udzieleniem. Ponadto klienci Podkarpackiego Funduszu Rozwoju mogą skorzystać z karencji.
 

Zasady otrzymania pożyczki

Podkarpacki Fundusz Rozwoju wymaga jedynie od właścicieli firm wykonania kilka prostych kroków, aby móc skorzystać z danego kredytu dla firmy. Najpierw warto skontaktować się z działem sprzedaży, w którym pracujący specjaliści nakreślą szczegóły oferty i ewentualnie doradzą najlepszą dla danej podkarpackiej firmy opcję. Później należy złożyć wniosek wraz z niezbędną dokumentacją, a po jej weryfikacji można śmiało podpisać umowę.

Wcześniej dodane opinie o firmach (0)
Twoja Opinia
Ocena ogólna:

Zobacz podobne

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 4/5 (8 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy